Shimano Service Center kapsamında profesyonel servis hizmeti. - Üyelik Sözleşmesi


1. Taraflar;

a) www.brobike.com.tr internet sitesinin faaliyetlerini yürüten TERSANE MAH. CEMAL GÜRSEL CAD. PARK APT. NO:8/A KARŞIYAKA İZMİR adresinde mukim BROBIKE BİSİKLET TURİZM VE SAN. TİC. LTD. ŞTİ. (Bundan böyle Bro Bike olarak anılacaktır).
 b) www.brobike.com.tr internet sitesine üye olan internet kullanıcısı (Bundan böyle “Üye” olarak anılacaktır). 
2. Sözleşmenin Konusu İşbu Sözleşme’nin konusu Bro Bike ’nın sahip olduğu internet sitesi www.brobike.com.tr ‘den üyenin faydalanma şartlarının belirlenmesidir. 
3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri 
3.1. Üye, www.brobike.com.tr internet sitesine üye olurken verdiği kişisel ve diğer sair bilgilerin kanunlar önünde doğru olduğunu, brobike ’nın bu bilgilerin gerçeğe aykırılığı nedeniyle uğrayacağı tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceğini beyan ve taahhüt eder. 
3.2. Üye, Bro Bike tarafından kendisine verilmiş olan şifreyi başka kişi ya da kuruluşlara veremez, üyenin sözkonusu şifreyi kullanma hakkı bizzat kendisine aittir. Bu sebeple doğabilecek tüm sorumluluk ile üçüncü kişiler veya yetkili merciler tarafından Bro Bike' a karşı ileri sürülebilecek tüm iddia ve taleplere karşı, Bro Bike ’nın sözkonusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır. 
3.3. Üye www.brobike.com.tr internet sitesini kullanırken yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran üyeyi bağlayacaktır. 
3.4. Üye, www.brobike.com.tr internet sitesini hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edici şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanamaz. Ayrıca, üye başkalarının hizmetleri kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyet (spam, virus, truva atı, vb.) ve işlemlerde bulunamaz. 
3.5. www.brobike.com.tr internet sitesinde üyeler tarafından beyan edilen, yazılan, kullanılan fikir ve düşünceler, tamamen üyelerin kendi kişisel görüşleridir ve görüş sahibini bağlar. Bu görüş ve düşüncelerin Bro Bike’yla hiçbir ilgi ve bağlantısı yoktur. Bro Bike' ın üyenin beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan ve üçüncü kişilerin beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle üyenin uğrayabileceği zararlardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
3.6. Bro Bike, üye verilerinin yetkisiz kişilerce okunmasından ve üye yazılım ve verilerine gelebilecek zararlardan dolayı sorumlu olmayacaktır. Üye, www.brobike.com.tr internet sitesinin kullanılmasından dolayı uğrayabileceği herhangi bir zarar yüzünden Bro Bikedan tazminat talep etmemeyi peşinen kabul etmiştir. 
3.7. Üye, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmamayı veya bunları kullanmamayı kabul etmiştir. Aksi takdirde, bundan doğacak hukuki ve cezai sorumluluklar tamamen üyeye aittir. 
3.8. İşbu üyelik sözleşmesi içerisinde sayılan maddelerden bir ya da birkaçını ihlal eden üye işbu ihlal nedeniyle cezai ve hukuki olarak şahsen sorumlu olup, Bro Bike ’ı bu ihlallerin hukuki ve cezai sonuçlarından ari tutacaktır. Ayrıca; işbu ihlal nedeniyle, olayın hukuk alanına intikal ettirilmesi halinde, Bro Bike' ın üyeye karşı üyelik sözleşmesine uyulmamasından dolayı tazminat talebinde bulunma hakkı saklıdır. 
3.9. Bro Bike' ın her zaman tek taraflı olarak gerektiğinde üyenin üyeliğini silme, müşteriye ait dosya, belge ve bilgileri silme hakkı vardır. Üye işbu tasarrufu önceden kabul eder. Bu durumda, Bro Bike' ın hiçbir sorumluluğu yoktur. 
3.10. www.brobike.com.tr internet sitesi yazılım ve tasarımı Bro Bike mülkiyetinde olup, bunlara ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları ilgili kanunlarca korunmakta olup, bunlar üye tarafından izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez. Bu web sitesinde adı geçen başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır. 
3.11. Bro Bike tarafından www.brobike.com.tr internet sitesinin iyileştirilmesi, geliştirilmesine yönelik olarak ve/veya yasal mevzuat çerçevesinde siteye erişmek için kullanılan İnternet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, Siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan Web sitesinin Internet adresi gibi birtakım bilgiler toplanabilir. 
3.12. Bro Bike, üyenin kişisel bilgilerini yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya
(a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya Bro Bike' a tebliğ edilen yasal işlemlere uymak;
(b) Bro Bike ve Bro Bike web sitesi ailesinin haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir. 
3.13. Bro Bike web sitesinin virus ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmıştır. Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcının, kendi virus koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlaması gerekmektedir. Bu bağlamda üye Bro Bike web sitesi’ne girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan yada dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır. 3.14. Bro Bike, sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme yada sona erdirme veya Bro Bike web sitesi’nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar. 
3.15. Bro Bike, üyelik sözleşmesinin koşullarını hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman değiştirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir. Değiştirilen, güncellenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm , yayın tarihinde tüm üyeler bakımından hüküm ifade edecektir. 
3.16. Taraflar, Bro Bike' ya ait tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak, HUMK madde 287′ye uygun şekilde esas alınacağını ve söz konusu kayıtların bir delil sözleşmesi teşkil ettiği hususunu kabul ve beyan eder. 
3.17. Bro Bike, iş bu üyelik sözleşmesi uyarınca, üyelerinin kendisinde kayıtlı elektronik posta adreslerine bilgilendirme mailleri ve cep telefonlarına bilgilendirme SMS’leri gönderme yetkisine sahip olmakla beraber, üye işbu üyelik sözleşmesini onaylamasıyla beraber bilgilendirme maillerinin elektronik posta adresine ve bilgilendirme SMS’lerinin cep telefonuna gönderilmesini kabul etmiş sayılacaktır. 
4. Sözleşmenin Feshi İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya Bro Bike tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. Bro Bike üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir. 
5. İhtilaflerin Halli İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflerde İzmir Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. 
6. Yürürlük Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. 
 
İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.

Size neler sunuyoruz?

Market alışverişini hızlı, kolay ve keyifli bir hale getiriyoruz.

En iyi fiyat ve indirimler

Alışverişlerinizi kapıda kredi kartı veya kapıda nakit olarak yapabilirsiniz.

Geniş ürün yelpazesi

Zengin ürün çeşitliliği ile hizmet vermekteyiz.

Sanal alışveriş

500 TL ve üzeri alışverişlerde kapıya teslimat.

Ücretsiz ve hızlı teslimat

Marketlerimizde olan tüm ürün ve hizmetler, kaliteden ödün vermeden aynı gün içinde ulaştırılmaktadır.

%100 memnuniyet garantisi

Marketlerimizden alışveriş yapmanın sağlayacağı kolaylık ile müşterilerimizin yaşam kalitelerini arttırmayı hedefliyoruz.

Büyük indirim fırsatları

Günlük indirim fırsatları ve esnek ödeme imkanları ile hizmetindeyiz.

Sepetim 0
Alışverişe Dön


SEPETİNİZ BOŞ..
Sepetinize ürün ekleyerek alışverişe başlayabilirsiniz.
Keyifli Alışverişler.